Latvijas interneta asociācijai pievienojas SIA "Telenet"

Latvijas Interneta asociācijai (LIA) 2018.gada jūnijā pievienojās jauns biedrs – televīzijas un interneta pakalpojumu sniedzējs "Telenet"."Telenet" ir Latvijas uzņēmums, kas, nodrošinot interneta un televīzijas pakalpojumus Rīgas iedzīvotājiem, kā arī elektronisko sakaru un datu centra pakalpojumus uzņēmumu un valsts institūcijām. Uzņēmums darbojas kopš 2003 .gada.


LIA ir 2000. gadā dibināta sabiedriska organizācija. Par tās galveno mērķi ir izvirzīta plaši pieejamas interneta vides nostiprināšana, attīstība un popularizēšana Latvijā. LIA nodrošina organizācijas biedrus ar informāciju par interneta attīstības tendencēm un tehnoloģiskajām aktualitātēm, kā arī sekmē viņu darbības kvalitatīvu izaugsmi, veicinot sadarbību biedru vidū, uzlabojot koleģialitāti, veidojot nozares informatīvo bāzi un pārstāvot organizācijas biedrus Latvijā un ārpus tās.


Asociācija apvieno interneta pakalpojumu sniedzējus, programmnodrošinājuma izstrādes uzņēmumus, e-komercijas uzņēmumus, konsultāciju firmas, aparatūras un viedo tehnoloģiju izplatītājus.

 

 

 

(c) Latvijas Interneta Asociācija, 2001/2010Atpakaļ | Sākumlapa